Best Invest - Olga Zielińska - Niezależny Partner Reico 260473
+48 696 969 299
info@vital-expert.pl

O mnie

Witajcie na mojej stronie poświęconej firmie Reico Vital

Jestem oficjalnym Reico Partnerem niemieckiej firmy Reico Vital. Od paru lat, ze zdumieniem, przyglądam się efektom, jakie przynoszą stosowane przez ludzi i zwierzęta produkty Reico. Codziennie, z niecierpliwością i radością odczytuje kolejne wiadomości, że Wasz pupil nareszcie wybrał swoją ulubioną karmę, że wyniki badań z dnia na dzień poprawiają się, że zioła wyjątkowo smakują, i że czujecie się lepiej. 

Jeśli i Ty chcesz zrobić krok w stronę zdrowia i szczęścia, poprawić kondycję swoją i pupila- zapraszam do naturalnego Świata Reico.

Z chęcią doradzę Wam w sprawie produktów Reico- karmy dla pupila i suplementów dla zwierząt i ludzi.

                                 Olga Reico Partner 

Sprzedaż bezpośrednia- dlaczego jest tak ważna? 

Oryginalne produkty dostępne na terenie całej Europy tylko i wyłącznie przez Reico Partnerów. Firma Reico zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta i fachowe doradztwo. Produkt trafia do klienta z Niemiec, od producenta 100% zamknięty, oryginalny. Jest to pewność, ze produkt nie został rozrobiony lub wymieszany. Reico gwarantuje świeżość produktu. Dzięki temu chronimy zdrowie swoje i pupili. 

Producent, firma Reico Vital, posiada szeroki wachlarz miejsc wysyłki produktów w stałej cenie. 

Sprzedaż/ SALE to: Austria, Bułgaria, Belgia, Czechy, Cypr, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Łotwa. Łotwa.