Best Invest - Olga Zielińska - Niezależny Partner Reico 260473 - Europa
+48 696 969 299
info@vital-expert.pl

Suplementy dla ludzi

Suplementy dla ludzi

Cellmin Trzy elementy niezbędne do życia to: Tlen • Woda • Minerały 

Wszystkie minerały i pierwiastki śladowe są zbilansowane w taki sposób, że minerały aktywujące i regulujące są w równowadze. Dlatego mówimy o równowadze mineralnej. 

 W Cellmin łączy się dwa z trzech podstawowych pierwiastków (minerały i tlen). Tlen jest pozyskiwany dzięki zmodyfikowanemu kwasowi alginowemu i przenoszony w ten sposób do komórek ciała. 

Rega-Saft Fermentacja kaskadowa 

W celu wsparcia procesów regulacji biologicznej Rega-Saft, podobnie jak Levi-Saft, opracowano, aby wspomagać organizm w jego biologicznych procesach regulacyjnych. Rega-Saft przyczynia się do zdrowego metabolizmu energetycznego i wspomaga normalną funkcję immunologiczną. W ten sposób można zapobiegać również zmęczeniu i wyczerpaniu.

Mentamin na stres. Wszystko, czego organizm potrzebuje do wzmocnienia się od wewnątrz na co dzień, zawarte jest w jednej kapsułce: najważniejsze minerały organizmu, aktywujące tlen i fitosubstancje z ziół, które są ważne dla naszej siły psychicznej. Mentamina to produkt całkowicie naturalny, bez dodatków i cukru. 

Levi-Saft Fermentacja kaskadowa 

Wspomaganie procesów regulacji biologicznej. Levi-Saft opracowano, aby wspomagać organizm w jego biologicznych procesach regulacyjnych. Levi-Saft przyczynia się do zdrowego metabolizmu energetycznego i wspomaga normalną funkcję immunologiczną. Jego specjalny sposób produkcji i zawarty mniszek lekarski przyczyniają się do pobudzania organizmu do wydzielania. Jego przyjmowanie wspomaga na przykład normalne funkcjonowanie wątroby polegające na wydzielaniu substancji trujących.

Almin zdrowie z morza. Almin to produkt czysto naturalny, wytwarzany z suszonych alg, które są mielone w złożonym, specjalnym procesie, dzięki czemu mogą być optymalnie wchłaniane przez organizm. Szczególnie cenne algi zawarte w Almin dostarczają naszemu organizmowi ważnych mikroelementów i są szczególne znaczenie dla procesów metabolicznych.

Gelee Royal Tylko jedna pszczoła może przez całe życie odżywiać się tym co najlepszego produkują pszczoły, Gelee Royal ‒ jest to królowa. Wszystkie inne otrzymują w pierwszych dniach życia tylko odrobinę wzmacniającego pożywienia bogatego w białka i substancje mineralne. Wzmacniające działanie Gelee Royal na organizm królowej jest ewidentne. Dzięki temu bardzo dobremu pożywieniu jest ona większa niż robotnice, starsza niż one oraz jest w stanie realizować swoje zadanie: codziennego składania do 2000 jajeczek, aby zapewnić istnienie roju.Nie można się więc dziwić, że Gelee Royal jest polecany w dietetyce i kosmetologii. Ten królewski sok z jego pełną mocą zamknęliśmy w kapsułkach. Codziennie można korzystać z jego pozytywnych właściwości. Nasz Gelee Royal jest naturalny, w ogóle nie zawiera pestycydów i antybiotyków oraz jest delikatnie przetwarzany (liofilizowany).

error: Content is protected !!