Best Invest - Olga Zielińska - Niezależny Partner Reico 260473
+48 696 969 299
info@vital-expert.pl

Mieszanki ziołowe i suplementy diety dla zwierząt

Mieszanki ziołowe i suplementy diety dla zwierząt

Pro-1 to mieszanka ziół podawana w celu poprawy ukrwienia i regulacji pracy jelit. Mieszanka może zapobiegać powstawaniu pasożytów jelitowych i jednocześnie służy wewnętrznemu oczyszczaniu. 

Pro-2 jest mieszanką ziół, drożdży, mikroelementów, alg, witamin z grupy B, minerałów i aminokwasów, opracowaną szczególnie z myślą o budowie kości i rozwoju zębów, jak również wspomagającą produkcję mleka u zwierząt w okresie laktacji. Ponadto Pro-2 nadaje się do regeneracji po okresach ograniczeń zdrowotnych i stresu.

Pro-3 jest mieszanką ziół, drożdży, mikroelementów i aminokwasów, specjalnie dostosowaną do problemów skóry i sierści. Została opracowana do stosowania w przypadku swędzenia. Pro-3 uspokaja oraz wzmacnia skórę i sierść, a także może wspomagać regenerację.

 


Pro-4 
to mieszanka ziół, witamin z grupy B i aminokwasów opracowana specjalnie w celu ochrony narządów wewnętrznych, takich jak wątroba, trzustka, nerki, woreczek żółciowy. Może zapobiegać problemom jelitowym i wspomaga trawienie, nie powodując wzdęć. Dodatkowo Pro-4 wspomaga zwierzę w przywracaniu zdrowia jelit. 


Pro-5 to mieszanka ze sfermentowanych ziół, kultur probiotycznych, błonnika i stabilizatorów flory jelitowej, która jest podawana do wspomagania normalnego funkcjonowania przewodu pokarmowego.Pro-5 można stosować w przypadku zakłóceń trawienia, wzdęć oraz innych problemów układu pokarmowego, a także po leczeniu antybiotykami, w przypadku stresu, niepokoju lub dużego obciążenia fizycznego.Pro-6 to mieszanka ziół z drożdżami, mikroelementami i witaminami z grupy B zapewniająca dobrze rozwinięty i bezproblemowy układ ruchu. Pro-6 wspiera zwierzę podczas tworzenia własnych chrząstek stawowych i płynu stawowego.Pro-7 
to mieszanka ziół, mikroelementów i substancji aromatycznych opracowana specjalnie w celu ułatwienia oddychania. Mieszanka nadaje się dla zwierząt w każdym wieku. Może być stosowana po wysiłku związanym z uprawianiem sportu, po chorobie, w przypadku kaszlu lub wyczerpania płuc, a także w przypadku przewlekłego zapalenia oskrzeli. Roślinne substancje aromatyczne mają również działanie pobudzające apetyt.

Pro-8 to mieszanka ziół, drożdży, wodorostów morskich i substancji aromatycznych, która może być stosowana przed sytuacjami stresowymi, jak i po nich oraz również jako delikatne wsparcie w przypadku niepokoju i paniki.

Aufbau-Vital Plus jest optymalnie przystosowany do wychowu młodych, ale również dla psów w każdym wieku i o każdej wielkości. Aufbau-Vital Plus może przyczynić się do stabilności do późnego wieku. Hodowcom zapewniany Aufbau-Vital Plus do optymalnego rozwoju młodych w fazie rośnięcia, w szczególności dla osobników wymagających opieki (rozwijających się późno).


Joint Vital
 Dodatek żywieniowy dla psów i kotów. Joint-Vital to mieszanka mięsa z małż, alg, białoryb, witamin, ziół i oleju CBD, która została specjalnie opracowana dla utrzymania całego aparatu ruchu dla psów i kotów. Może korzystnie wpływać na maź stawową, chrząstki stawowe, więzadła, ścięgna i dyski międzykręgowe. Joint-Vital poprawia między innymi wytwarzanie kolagenu w kościach, kostkach, skórze i naczyniach krwionośnych oraz chroni komórki dodatkowo przed stresem oksydacyjnym


Energie-Booster
 dzięki czystemu mięsu wołowemu dostarcza bardzo dużo energii i dlatego jest odpowiedni w szczególności dla zwierząt, które potrzebują specjalnej dawki mocy, na przykład po wysiłku fi zycznym lub rekonwalescencji.

Glenk Vital na stabilne stawy. Suplement diety dla wszystkich zwierząt domowych.

Juwel Vital ziołowa pasta na odporność. Wspomaga wszelkie wzmacnianie. Suplement diety dla psów i gryzoni.

PETMIN to idealny suplement diety wspomagający aktywację energii dla wszystkich zwierząt domowych.

Lebe flussig oczyszczanie wątroby i dla ogólnego wewnętrznego oczyszczania dla psów, kotów, koni i innych zwierząt.